• biuro@transport-auta-z-usa.pl
  • +48 502-29-89-80

Zakup auta z USA – w kilku prostych krokach.

„(…) znajdź pojazd, który spełni Twoje oczekiwania, my zajmiemy się resztą…”

Zespół USA-AUTO-ONLINE.com Polska

1 krok…. Rekomendujemy zakupy na oficjalnych, dealerskich aukcjach samochodowych, gdzie mamy pewność, że dany pojazd istnieje. Wybierz pojazd z największych, amerykańskich aukcji pojazdów (kliknij w logo aukcji, aby rozpocząć poszukiwanie pojazdu).

2 krok…. wyślij do nas link do oferty, która wstępnie Cię zainteresowała. Zupełnie niezobowiązująco otrzymasz dedykowaną wycenę zawierającą pełną symulację kosztów importowych wskazanego przez Ciebie pojazdu z USA. Pamiętaj, otrzymujesz absolutnie wszystkie koszty, „nie owijamy w bawełnę”, szkoda czasu 🙂

 

3 krok… jeśli przesłana przez nas symulacja zakupu i sprowadzenia pojazdu z USA mieści się w Twoich oczekiwaniach, możemy przystąpić do licytacji. Traktujemy Cię poważnie, więc przygotujemy dla Ciebie umowę, która zabezpiecza maksymalnie Twoje interesy w procesie całej transakcji zakupu auta z USA.

 

4 krok… jeśli uda nam się wygrać licytację, a tym samym dokonać dla Ciebie zakupu, wyślemy bardzo dokładne instrukcje dotyczące płatności. Regulując należność bezpośrednio do aukcji, masz pewność, że nie przepłacisz! Po zaksięgowaniu płatności, odbieramy pojazd z aukcji i zajmujemy się całą logistyką transportową.

 

Szybki Kontakt

 

 

 

 

 


Przywieziemy każdy pojazd bezpieczenie do Polski! Fracht morski już od $690!

Yandex.Metrica