• biuro@transport-auta-z-usa.pl
  • +48 502-29-89-80

O nas

Jesteśmy firmą spedycyjną, specjalizującą się w transporcie wszelkiego rodzaju pojazdów z USA, ponadto jesteśmy autoryzowanym, amerykańskim dealerem samochodowym, który dzięki zdobytej wiedzy i doświadczeniu poprowadzi całą procedurę importową w Państwa imieniu tak, aby Państwa pojazd z USA dotarł bezpiecznie do Europy. Zdobyte, ponad 20 letnie doświadczenie pozwoli spokojnie i bezpiecznie zrealizować każde, nawet najtrudniejsze zlecenie.

Najważniejszym zadaniem naszej firmy jest sprowadzenie samochodu z USA do Polski. Ponadto, dla naszych Klientów możemy zamówić części zamienne do amerykańskich pojazdów oraz sprawdzić historię, sprowadzonego już do Polski, samochodu. W ten sposób możemy uchronić Państwa przed nieuczciwymi sprzedawcami.

W trakcie wykonywania zlecenia będziemy informować Państwa na bieżąco o postępie całej logistyki. Standardowo, wysyłamy drogoą mailową informacje takie, jak: numer kontenera, data wpłynięcia statku z Państwa kontenerem, data rozładunku, czy status odprawy celnej. Poinformujemy także o dacie wysyłki dokumentów i numerze przesyłki.

Ważne! Nasza firma nie jest pośrednikiem! Jesteśmy autoryzowanym oddziałem amerykańskiej firmy zajmującej się eksportem pojazdów z USA do Europy.

Odbieramy pojazdy z największych, amerykańskich aukcji samochodowych Copart, IAAI i Manheim.

copart-aukcja-usa iaai-aukcja-usa manheim-aukcja-usa

Sprawdź nas! Przejdź do zakładki kontakt lub zamów transport już teraz! Wystarczy poprawnie wypełnić formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi i omówi wszelkie szczegóły związane ze sprowadzeniem i transportem Twojego auta/motocykla z USA do Polski.

Polityka prywatności


Przywieziemy każdy pojazd bezpieczenie do Polski! Fracht morski już od $690!

Yandex.Metrica