• biuro@transport-auta-z-usa.pl
  • +48 502-29-89-80

O nas

Jesteśmy autoryzowanym, amerykańskim dealerem samochodowym, który dzięki profesjonalnej i kompleksowej przeprowadzonej procedurze sprowadzi Państwa pojazd z USA. Zdobyte wieloletnie doświadczenie pozwoli spokojnie i bezpiecznie zrealizować każde zlecenie.

Najważniejszym zadaniem naszej firmy jest sprowadzenie samochodu z USA do Polski. Ponadto, na Państwa życzenie możemy zamówić części zamienne do amerykańskich pojazdów oraz sprawdzić historię, sprowadzonego już do Polski, samochodu. W ten sposób możemy uchronić Państwa przed nieuczciwymi sprzedawcami.

W trakcie wykonywania zlecenia będziemy informować Państwa na bieżąco o postępie całej transakcji. Standardowo wysyłamy informacje zawierające odpowiedzi na pytania: kiedy auto wypłynie z portu i kiedy będzie dopływać do Europy. Poinformujemy także o dacie wysyłki dokumentów, bądź też numerze przesyłki.

Ważne! Nasza firma nie jest pośrednikiem! Jesteśmy autoryzowanym oddziałem amerykańskiej firmy zajmującej się exportem pojazdów z USA do Europy.

Odbieramy pojazdy z największych, amerykańskich aukcji samochodowych Copart, IAAI i Manheim.

copart-aukcja-usa iaai-aukcja-usa manheim-aukcja-usa

Sprawdź nas! Przejdź do zakładki kontakt lub zamów transport już teraz! Wystarczy poprawnie wypełnić formularz. Nasz konsultant skontaktuje się z Tobą i przedstawi i omówi wszelkie szczegóły związane ze sprowadzeniem i transportem Twojego auta/motocykla z USA do Polski.


Przywieziemy każdy pojazd bezpiczenie do Polski! Fracht morski już od $750!

Yandex.Metrica